HAKKIMIZDA

Sorunsuz ve kaliteli hizmetin tek ve gerçek adresi.

MİSYONUMUZ & VİZYONUMUZ

Sorunsuz ve kaliteli hizmetin tek ve gerçek adresi.

Hakkımızda

1980 dan bu yana İstanbul’da Evden Eve Nakliyat, Taşımacılık ve Nakliye alanında faaliyet gösteren
Aras Evden Eve Nakliyat Firmamız 2008 yılında kurumsal olarak İsmail GERGOY tarafından
İSTANBUL - MALTEPE 'de kurulmuştur. İstanbul’un başta Kadıköy ve Maltepe, Kartal ilçeleri olmak üzere tüm semtlerinde çalışmaktayız.
Aras Evden Eve Nakliyat, Profesyonel kadromuz ve kaliteli hizmet anlayışı ile İstanbul merkezli Nakliyat Firmaları arasında rekabete dayalı büyük bir fark yaratmaktadır. Sürekli, güçlü altyapısıyla taşımacılık sektöründe müşterilerine üst düzeyde sorumluluk anlayışı ile yıllardır hizmet vermekte olan Kadıköy evden eve nakliyat Müşteri odaklı çalışmalarımız sebebiyle müşteri ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik özel çözümler üretmektedir.
Kalite Politikamız :
"Mükemmel müşteri hizmetleri ve yüksek müşteri memnuniyeti, beklentileri anlamakla başlar. "
Sürekli yaptığımız müşteri ihtiyaç ve beklentilerine yönelik araştırmalarda müşteri ihtiyaçlarını tespit ederek müşteri memnuniyetini sağlamayı hedeflemekteyiz. Hizmetlerinin etkinliğini sürekli artırmayı, Çalışanların huzurlu ve güvenli bir ortamda kendilerini sürekli geliştirebilmelerini sağlamayı, Müşteri ile iletişim olanaklarını geliştirmeyi, Yasal şartlar ve mevzuat şartları da dahil olmak üzere müşteri memnuniyeti şartlarını yerine getirmeyi, Kalite politikası olarak benimsemiştir.

Misyonumuz

Dinamik genç ve daimi ekibimizle hızlı, rekabetçi ve müşterilerimizin beklentilerini karşılayan hizmetler sunmak; Ülkemiz ve bölgemizin ekonomisine katma değer katarak katkıda bulunmak, Mevcut ve yeni hizmetlerimiz ile potansiyelimizi artırarak faaliyet bölgelerimizin gelişiminde istihdam alanı yaratarak, sürekli girişimci olmak, Yenilikçi bir şirket olarak, geleceği şekillendirme arzusu ve insanlığa faydalı olan yenilikler üretme ihtiyacının arkasında kararlılıkla durmak,Yalnızca bulunduğu bölgede değil ülke çapında bir marka olmak.
Müşterilerine mutluluk veren, müşterilerini her hizmet için en üst sınıfta tutan, sizler için değer yaratan, faaliyet gösterdiği toplumlara güven veren sürdürülebilir ve daimliği getirecek bir firma olarak kalmaktır.

Vizyonumuz

Müşterilerimiz ve hizmet veren ortaklarımızla karşılıklı ve sürdürülebilir büyümeyi gerçekleştirmek. Geliştirilen son teknoloji ve uygulamalarını ile sektöre yeni hizmetler sunmak ve lider konumda olmak. Üretim süreçlerini kısaltmak için müşterilerimiz ile ilişkilerimizi sürekli hale getirmek. Süreç odaklı kalite yönetim sistemini uygulamak.. Sektörüne liderlik eden, çalışanlarına ilham veren ve mükemmellik ile katma değer yaratan seçkin bir taşımacılık şirketi olmaktır.

TAŞIMA HİZMETLERİMİZ

Sorunsuz ve kaliteli hizmetin tek ve gerçek adresi.

İsmail GERGÖY
Eşya Expertizi
İsmail GERGÖY
Ofis-Büro Taşıma
İsmail GERGÖY
Eşya Depolama